
Тоңазытқыш үстел KAYMAN КСХ-1112/70
- Бар
- Коды:315358
991 831 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN КСХ-1112/70 тоңазытқыш үстелі мейрамханаларда, барларда, кафелерде, асханаларда, кәсіби асүйлерде және тамақ өнеркәсібінде тамақ өнімдерін салқындатуға, сақтауға және өңдеуге арналған. Есіктердің конструкциясы өнімдерді жылдам тиеуге және түсіруге мүмкіндік береді, жартылай фабрикаттарды берік үстелдің үстіңгі жағында кесуге, орауға және соғуға болады. Модель 3 есікпен және 2 жәшікпен жабдықталған. Бұйым орындалды жоғары сапалы тот баспайтын болаттан ерекшеленетін беріктігімен және долговечностью.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Табиғи жылу ағындарымен еру
- Стандартты жәшіктер
Қосымша сипаттамалар:
- Қоршаған ортаның температурасы: +32 °С дейін
- Қоршаған ортаның ылғалдылығы: 60%-ға дейін%
Назар аударыңыз! Бірінші фотода 4 есігі бар ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Есіктер саны | 3 |
| Жәшіктер саны | 2 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -2-ден +6 °С-қа дейін |
| Ені | 2200 мм |
- Бағасы: 991 831 ₸



