
Тоңазытқыш үстел KAYMAN КСХ-333/70
- Бар
- Коды:317224
1 327 026 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN КСХ-333/70 тоңазытқыш үстелі мейрамханаларда, барларда, кафелерде, асханаларда, кәсіби асүйлерде және тамақ өнеркәсібінде тамақ өнімдерін салқындатуға, сақтауға және өңдеуге арналған. Төзімді үстелдің үстіңгі жағында жартылай фабрикаттарды кесуге, орауға және ұруға болады. Модель 9 жәшікпен жабдықталған. Бұйым орындалды жоғары сапалы тот баспайтын болаттан ерекшеленетін беріктігімен және долговечностью.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Табиғи жылу ағындарымен еру
- Хладагент R290
- Шағын жәшіктер
Қосымша сипаттамалар:
- Қоршаған ортаның температурасы: +32 °С дейін
- Қоршаған ортаның ылғалдылығы: 60%-ға дейін%
Назар аударыңыз! Бірінші фотода 3 есігі бар ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Жәшіктер саны | 9 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 384 л |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -2-ден +6 °С-қа дейін |
| Ені | 1775 мм |
- Бағасы: 1 327 026 ₸



