
Тоңазытқыш үстел KAYMAN КСХ-3223/60
- Бар
- Коды:317606
1 540 663 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN КСХ-3223/60 тоңазытқыш үстелі мейрамханаларда, барларда, кафелерде, асханаларда, кәсіби асүйлерде және тамақ өнеркәсібінде тамақ өнімдерін салқындатуға, сақтауға және өңдеуге арналған. Төзімді үстелдің үстіңгі жағында жартылай фабрикаттарды кесуге, орауға және ұруға болады. Модель 10 жәшікпен жабдықталған. Бұйым орындалды жоғары сапалы тот баспайтын болаттан ерекшеленетін беріктігімен және долговечностью.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Табиғи жылу ағындарымен еру
- Хладагент R290
- 6 шағын және 4 стандартты жәшіктер
Қосымша сипаттамалар:
- Қоршаған ортаның температурасы: +32 °С дейін
- Қоршаған ортаның ылғалдылығы: 60%-ға дейін%
Назар аударыңыз! Бірінші фотода 4 есігі бар ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Жәшіктер саны | 10 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 515 л |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -2-ден +6 °С-қа дейін |
| Ені | 2200 мм |
- Бағасы: 1 540 663 ₸



