
Тоңазытқыш үстел POLAIR TM3‑GC
- Бар
- Коды:319233
656 900 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR TM3‑GC-Series Grande Cubico тоңазытқыш үстелі азық-түлікті сақтауға және азық-түлік қызметтері мен сауда орындарында ингредиенттерді өңдеуге арналған. Үстел сөрелері мен бос есіктері және кең жұмыс беті бар 3 салқындатылған бөлікпен жабдықталған. Үстіңгі және агрегаттық бөлікті қоса алғанда, тұтас құйылған корпус болаттан жасалған, корпустың ішкі қаптамасы - тот баспайтын болат, ППУ термооқшаулағышы бар бос есіктер, үстелдің үсті - тот баспайтын болаттан, тұтқалары - пластиктен жасалған.
Жәшіктері бар үстелдерді есептеуге арналған бірегей бағдарлама (5000-нан астам әртүрлі комбинациялар).
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату түрі
- Конденсатты буландыру жүйесімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Термостат: электрондық блок
- Техникалық қызмет көрсету үшін толығымен ұзартылатын екі деңгейлі қондырғы
- Хладагент: R290 (пропан)
- Қорғау класы: IP24
- Үстелдің үстіңгі жағындағы тікбұрышты қисық
- Есік жапырағына біріктірілген тұтқалары бар эргономикалық есіктер
- Аяқтарды биіктігі бойынша реттеу
Қосымша сипаттамалар:
- Қоршаған ортаның жағдайы:
- t: +43°C дейін
- әж: 80-ге дейін %
- Тұтынылатын қуат: 0,35 кВТ
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
- Үстелдің үстіңгі тақтайының қалыңдығы: 40 мм
- Сөрелер саны: 3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Құлып
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1050726 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 145 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 170 келі |
| Биіктігі | 850-ден 910 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 1045 мм |
| Тереңдігі | 605 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 715 мм |
| Есіктер саны | 3 |
| Қуат | 0.35 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 400 л |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Үстел үсті | ернеуі жоқ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -2-ден 10 °С-қа дейін |
| Ені | 1630 мм |
| Қаптамадағы ені | 1725 мм |
- Бағасы: 656 900 ₸


