
Ернеуі бар POLAIR TMi4GN-G тоңазытқыш үстелі
- Бар
- Коды:127127
1 194 874 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR TMi4GN-G Grande сериялы тоңазытқыш үстелі азық-түлікті сақтауға және ингредиенттерді қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жұмыс бетінде өңдеуге арналған. Толық құйылған корпус пен есіктер болаттан жасалған және үстелдің механикалық беріктігін, жылу оқшаулауын, ағып кетпеуін және беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 43 °С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 80%-ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Жәшіктері бар үстелдерді есептеуге арналған бірегей бағдарлама (5000-нан астам әртүрлі комбинациялар).
Ерекшеліктері:
- Конденсатты буландыру жүйесімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Салқындату түрі: динамикалық
- Термостат: электрондық блок
- Салқындатқыш: R290
- Қорғау класы: IP24
- Аяқтарды биіктігі бойынша реттеу
Қосымша сипаттамалар:
- Үстелдің үстіңгі тақтайының қалыңдығы: 40 мм
- Корпус қабырғаларының қалыңдығы: 43 мм
- Сөрелер түрі: Gastronorm GN 1/1
- Сөрелер саны: 4
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 850-ден 910 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 1040 мм |
| Гастрономиялықесіктердің саны | 4 |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 814 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 368 л |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | төменнен |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -2-ден 10 °С-қа дейін |
| Ені | 1850 мм |
| Қаптамадағы ені | 2000 мм |
- Бағасы: 1 194 874 ₸


