
POLAIR TMi4-G тоңазытқыш үстелі
- Бар
- Коды:248593
1 132 444 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR TMi4-G тоңазытқыш үстелі азық-түлікті сақтауға және ингредиенттерді қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жұмыс бетінде өңдеуге арналған. Корпус пен есіктің сыртқы және ішкі қаптамалары тот баспайтын болаттан жасалған және үстелдің механикалық беріктігін, жылу оқшаулауын, герметикалығын және беріктігін, полиуретанды көбіктен жылу оқшаулауын, боялған мырышталған сымнан жасалған сөрелерді қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 43 °С-қа дейін жұмыс істеуге арналған.
Жәшіктері бар үстелдерді есептеуге арналған бірегей бағдарлама (5000-нан астам әртүрлі комбинациялар).
Ерекшеліктері:
- Конденсатты буландыру жүйесімен жылытқыштардың көмегімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Салқындату түрі: динамикалық
- Термостат: электрондық блок
- Тоңазытқыш агрегаты техникалық қызмет көрсетудің қарапайымдылығы үшін толығымен ұзартылады
- Максималды тығыздауды қамтамасыз ететін магнитті кірістірулері бар серпімді тығыздағыштар
- Аяқтарды биіктігі бойынша реттеу
- Салқындатқыш: R290
Қосымша сипаттамалар:
- Үстелдің үстіңгі тақтайының қалыңдығы: 40 мм
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
- Сөрелер саны: 4
- Тұтынылатын қуат: 0,35 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1051300d |
| Салмағы (қаптамасыз) | 135 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 185 келі |
| Биіктігі | 910 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1120 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 714 мм |
| Есіктер саны | 4 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 400 л |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | төменнен |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -2-ден 10 °С-қа дейін |
| Ені | 1850 мм |
| Қаптамадағы ені | 2000 мм |
- Бағасы: 1 132 444 ₸


