
Ернеуі бар POLAIR TMi4GN-GC тоңазытқыш үстелі
- Бар
- Коды:227360
1 159 027 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR TMi4GN-GC тоңазытқыш үстелі азық-түлікті сақтауға және ингредиенттерді қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жұмыс бетінде өңдеуге арналған. Тұтас құйылған корпус пен есіктің сыртқы (артқы қабырғасынан басқа) және ішкі қаптамасы тот баспайтын болаттан жасалған және үстелдің механикалық беріктігін, жылу оқшаулауын, герметикалығын және беріктігін, жылу оқшаулауын полиуретанды көбіктен қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 43 °С-қа дейін жұмыс істеуге арналған.
Жәшіктері бар үстелдерді есептеуге арналған бірегей бағдарлама (5000-нан астам әртүрлі комбинациялар).
Ерекшеліктері:
- Конденсатты буландыру жүйесімен жылытқыштардың көмегімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Салқындату түрі: динамикалық
- Термостат: электрондық блок
- Салқындатқыш: R290
- Тоңазытқыш агрегаты техникалық қызмет көрсетудің қарапайымдылығы үшін толығымен ұзартылады
- Максималды тығыздауды қамтамасыз ететін магнитті кірістірулері бар серпімді тығыздағыштар
- Үстел үсті арнайы панельмен нығайтылған және кез келген технологиялық жабдықты орнатуға мүмкіндік береді
- Тұтқалар есік жапырағына біріктірілген
- Аяқтарды биіктігі бойынша реттеу
- Заманауи кубтық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Үстелдің үстіңгі тақтайының қалыңдығы: 40 мм
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
- Сөрелер саны: 4
- Сөрелер түрі: Gastronorm GN 1/1
- Тұтынылатын қуат: 0,35 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 910 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1120 мм |
| Гастрономиялықесіктердің саны | 4 |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 814 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 520 л |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | төменнен |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -2-ден 10 °С-қа дейін |
| Ені | 1850 мм |
| Қаптамадағы ені | 2000 мм |
- Бағасы: 1 159 027 ₸


