Ернеуі жоқ POLAIR TD4-G тоңазытқыш үстелі
- Бар
- Коды:356111
1 390 478 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
БарЕрнеуі жоқ POLAIR TD4-G тоңазытқыш үстелі
1 390 478 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR TD4GN-G Grande сериялы тоңазытқыш үстелі азық-түлікті сақтауға және ингредиенттерді қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жұмыс бетінде өңдеуге арналған. Толық құйылған корпус пен есіктер болаттан жасалған және үстелдің механикалық беріктігін, жылу оқшаулауын, ағып кетпеуін және беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 32 °С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 55%-ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Жәшіктері бар үстелдерді есептеуге арналған бірегей бағдарлама (5000-нан астам әртүрлі комбинациялар).
Ерекшеліктері:
- Конденсатты буландыру жүйесімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Салқындату түрі: динамикалық
- Термостат: электрондық блок
- Техникалық қызмет көрсету үшін толығымен ұзартылатын екі деңгейлі қондырғы
- Тоңазытқыш жүйесінің барлық элементтері тоңазытқыш кеңістігінен тыс орналастырылған
- Хладагент: R290 (пропан)
- Жиналмалы алюминий есік жақтауы екі қабатты терезені оңай ауыстыруға мүмкіндік береді
- Максималды тығыздауды қамтамасыз ететін магнитті кірістірулері бар серпімді тығыздағыштар
- Қорғау класы: IP24
- Ішкі жарықтандыру
- Аяқтарды биіктігі бойынша реттеу
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 0,35 кВТ
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 30 кг
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
- Үстелдің үстіңгі тақтайының қалыңдығы: 40 мм
- Сөрелер түрі: Gastronorm GN 1/1
- Сөрелер саны: 34
Тапсырыс бойынша үстелдің үстіңгі тақтайсыз модификациясы мүмкін.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TD4-G |
| Салмағы (қаптамасыз) | 165 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 195 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1045 мм |
| Тереңдігі | 605 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 715 мм |
| Есіктер саны | 4 |
| Қуат | 0.35 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 500 л |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Үстел үсті | ернеуі жоқ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 1-ден 10 °С-қа дейін |
| Ені | 2060 мм |
| Қаптамадағы ені | 2160 мм |
- Бағасы: 1 390 478 ₸


