
Ернеуі жоқ POLAIR TM2GN-GC тоңазытқыш үстелі
- Бар
- Коды:338830
726 666 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR TM2GN-GC Grande сериялы тоңазытқыш үстелі азық-түлікті сақтауға және ингредиенттерді қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жұмыс бетінде өңдеуге арналған. Толық құйылған корпус болаттан жасалған және үстелдің механикалық беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 43 °С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 80%-ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Жәшіктері бар үстелдерді есептеуге арналған бірегей бағдарлама (5000-нан астам әртүрлі комбинациялар).
Ерекшеліктері:
- Конденсатты буландыру жүйесімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Салқындату түрі: динамикалық
- Термостат: электрондық блок
- Техникалық қызмет көрсету үшін толығымен ұзартылатын екі деңгейлі қондырғы
- Хладагент: R290 (пропан)
- Қорғау класы: IP24
- Үстелдің үстіңгі жағындағы тікбұрышты қисық
- Есік жапырағына біріктірілген тұтқалары бар эргономикалық есіктер
- Аяқтарды биіктігі бойынша реттеу
Қосымша сипаттамалар:
- Үстелдің үстіңгі тақтайының қалыңдығы: 40 мм
- Сөрелер түрі: Gastronorm GN 1/1
- Сөрелер саны: 2
- Қаптамадағы габариттері: 1310х815х1045 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Құлып
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TM2GN-GС |
| Салмағы (қаптамасыз) | 130 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 150 келі |
| Биіктігі | 850-ден 910 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 1050 мм |
| Гастрономиялықесіктердің саны | 2 |
| Тереңдігі | 705 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 820 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 320 л |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Үстел үсті | ернеуі жоқ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -2-ден 10 °С-қа дейін |
| Ені | 1200 мм |
| Қаптамадағы ені | 1320 мм |
- Бағасы: 726 666 ₸


