
Ернеуі жоқ POLAIR TM103-G тоңазытқыш үстелі
- Бар
- Коды:359847
834 734 ₸
- +7 (702) 313-84-55
POLAIR TM103-G Grande сериялы тоңазытқыш үстелі салқындатылған өнімдерді сақтауға және ингредиенттерді жұмыс бетінде өңдеуге, штангаларға, қабырға модульдеріне, тауашалар мен жиһаз элементтеріне, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарындағы құрылыс конструкцияларына салуға арналған. Толық құйылған корпус пен есіктер болаттан жасалған және үстелдің механикалық беріктігін, жылу оқшаулауын, ағып кетпеуін және беріктігін қамтамасыз етеді. Сыртқы артқы қабырғадан басқа корпустың ішкі қаптамасы тот баспайтын болаттан жасалған. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 32 °С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 80%-ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Жәшіктері бар үстелдерді есептеуге арналған бірегей бағдарлама (5000-нан астам әртүрлі комбинациялар).
Ерекшеліктері:
- Конденсатты буландыру жүйесімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Салқындату түрі: динамикалық
- Термостат: электрондық блок
- Салқындатқыш: R290
Қосымша сипаттамалар:
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
- Үстелдің үстіңгі тақтайының қалыңдығы: 40 мм
- Тұтынылатын қуат: 250 Вт артық емес
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну: 2,7 кВТ/сағ артық емес
- Сөренің өлшемі: 400х360 мм
- Сөреге түсетін салмақ: 25 кг
- Қабырға қадамы: 12,5 мм
- Сөрелер саны: 6
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1152500d |
| Салмағы (қаптамасыз) | 100 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 150 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1050 мм |
| Тереңдігі | 520 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1460 мм |
| Есіктер саны | 3 |
| Қуат | 0.25 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 240 л |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | төменнен |
| Үстел үсті | ернеуі жоқ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | +1-ден +10 °С-қа дейін |
| Ені | 1350 мм |
| Қаптамадағы ені | 1010 мм |
- Бағасы: 834 734 ₸


