
Ернеуі жоқ POLAIR TM2GN-G тоңазытқыш үстелі
- Бар
- Коды:181545
749 946 ₸
- +7 (702) 313-84-55
POLAIR TM2GN-G Grande сериялы тоңазытқыш үстелі азық-түлікті сақтауға және ингредиенттерді қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жұмыс бетінде өңдеуге арналған. Толық құйылған корпус пен есіктер болаттан жасалған және үстелдің механикалық беріктігін, жылу оқшаулауын, ағып кетпеуін және беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 43 °С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 80%-ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Жәшіктері бар үстелдерді есептеуге арналған бірегей бағдарлама (5000-нан астам әртүрлі комбинациялар).
Ерекшеліктері:
- Конденсатты буландыру жүйесімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Салқындату түрі: динамикалық
- Термостат: электрондық блок
- Техникалық қызмет көрсету үшін толығымен ұзартылатын екі деңгейлі қондырғы
- Хладагент: R290 (пропан)
- Максималды тығыздауды қамтамасыз ететін магнитті кірістірулері бар серпімді тығыздағыштар
- Қорғау класы: IP24
- Аяқтарды биіктігі бойынша реттеу
Қосымша сипаттамалар:
- Үстелдің үстіңгі тақтайының қалыңдығы: 40 мм
- Сөрелер түрі: Gastronorm GN 1/1
- Сөрелер саны: 2
- Қаптамадағы габариттері: 1310х815х1045 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Өлшемдері бар есіктердің орнына жәшіктері бар бөліктерді жасау:
- 2 жәшік: 415х616х339 мм
- 3 жәшік: 415х616х224 мм
- 2 жәшік: 415х616х224 мм + 415х616х454 мм
- Құлып
Тапсырыс бойынша үстелдің үстіңгі тақтайсыз модификациясы мүмкін.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
Бейне| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | СО085 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 130 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 150 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1050 мм |
| Гастрономиялықесіктердің саны | 2 |
| Тереңдігі | 705 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 820 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 320 л |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Үстел үсті | ернеуі жоқ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -2-ден 10 °С-қа дейін |
| Ені | 1200 мм |
| Қаптамадағы ені | 1320 мм |
- Бағасы: 749 946 ₸



