
Тоңазытқыш үстел POLAIR TM4-SC
- Бар
- Коды:286828
1 019 831 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grande Cubico сериялы POLAIR TM4-SC тоңазытқыш үстелі азық-түлікті сақтауға және ингредиенттерді қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жұмыс үстелінде өңдеуге арналған. Модель сөрелері бар 4 есікпен жабдықталған. Толық құйылған корпус пен есіктер болаттан жасалған және үстелдің механикалық беріктігін, жылу оқшаулауын, ағып кетпеуін және беріктігін қамтамасыз етеді. Корпустың сырты мен іші боялған болатпен қапталған. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 43 °С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 80%-ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Жәшіктері бар үстелдерді есептеуге арналған бірегей бағдарлама (5000-нан астам әртүрлі комбинациялар).
Ерекшеліктері:
- Салқындату түрі: динамикалық
- Термостат: электрондық блок
- Техникалық қызмет көрсету үшін толығымен ұзартылатын екі деңгейлі қондырғы
- Салқындатқыш: R290
- Буландырғыштың жасырын түрі
- Максималды тығыздауды қамтамасыз ететін магнитті кірістірулері бар серпімді тығыздағыштар
- Қорғау класы: IP24
- Аяқтарды биіктігі бойынша реттеу
- Есік ойығын жылытуға арналған ПЭН
- Ауа салқындатқыш тұғырының ТЭН
Қосымша сипаттамалар:
- Корпус пен есіктің түсі: RAL9006 (сұр)
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
- Үстелдің үстіңгі тақтайының қалыңдығы: 40 мм
- Борттың биіктігі: 60 мм
- Сөрелер саны: 4
- Тұтынылатын қуат: 350 Вт
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Өлшемдері бар есіктердің орнына жәшіктері бар бөліктерді жасау:
- 2 жәшік: 415х616х339 мм
- 3 жәшік: 415х616х224 мм
- 2 жәшік: 415х616х224 мм + 415х616х454 мм
- Құлып
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 165 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 190 келі |
| Биіктігі | 850-ден 910 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 1045 мм |
| Тереңдігі | 605 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 715 мм |
| Есіктер саны | 4 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 500 л |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -2-ден +10 °С-қа дейін |
| Ені | 2060 мм |
| Қаптамадағы ені | 2165 мм |
- Бағасы: 1 019 831 ₸


