
Тоңазытқыш үстел POLAIR TM4GN-0022-G
- Бар
- Коды:324533
1 506 431 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR TM4GN-0022-G Grande сериялы тоңазытқыш үстелі азық-түлікті сақтауға және ингредиенттерді қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жұмыс бетінде өңдеуге арналған. Толық құйылған корпус пен есіктер болаттан жасалған және үстелдің механикалық беріктігін, жылу оқшаулауын, ағып кетпеуін және беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 43 °С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 80%-ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Жәшіктері бар үстелдерді есептеуге арналған бірегей бағдарлама (5000-нан астам әртүрлі комбинациялар).
Ерекшеліктері:
- Конденсатты буландыру жүйесімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Салқындату түрі: динамикалық
- Термостат: электрондық блок
- Хладагент: R290 (пропан)
- Максималды тығыздауды қамтамасыз ететін магнитті кірістірулері бар серпімді тығыздағыштар
- GN1/1 бағыттағыштары
- Қорғау класы: IP24
- Аяқтарды биіктігі бойынша реттеу
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 0,35 кВТ
- Үстелдің үстіңгі тақтайының қалыңдығы: 40 мм
- Борттың биіктігі: 60 мм
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
- Сөрелер саны: 4
- Қаптамадағы габариттері: 2165х815х1045 мм
Тапсырыс бойынша үстелдің үстіңгі тақтайсыз модификациясы мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 165 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 195 келі |
| Биіктігі | 850-ден 910 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 1045 мм |
| Гастрономиялықесіктердің саны | 2 |
| Тереңдігі | 705 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 815 мм |
| Жәшіктер саны | 4 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 600 л |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -2-ден 10 °С-қа дейін |
| Ені | 2060 мм |
| Қаптамадағы ені | 2165 мм |
- Бағасы: 1 506 431 ₸


