
Ернеуі бар POLAIR TM3GN-222-G тоңазытқыш үстелі
- Бар
- Коды:182191
1 553 297 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR TM3GN-222-G Grande сериялы тоңазытқыш үстелі азық-түлікті сақтауға және ингредиенттерді қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жұмыс бетінде өңдеуге арналған. Модель 6 жәшікпен жабдықталған. Толық құйылған корпус пен есіктер болаттан жасалған және үстелдің механикалық беріктігін, жылу оқшаулауын, ағып кетпеуін және беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 43 °С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 80%-ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Жәшіктері бар үстелдерді есептеуге арналған бірегей бағдарлама (5000-нан астам әртүрлі комбинациялар).
Ерекшеліктері:
- Салқындату түрі: динамикалық
- Термостат: электрондық блок
- Техникалық қызмет көрсету үшін толығымен ұзартылатын екі деңгейлі қондырғы
- Хладагент: R290 (пропан)
- Максималды тығыздауды қамтамасыз ететін магнитті кірістірулері бар серпімді тығыздағыштар
- Қорғау класы: IP24
- Аяқтарды биіктігі бойынша реттеу
Қосымша сипаттамалар:
- 1 жәшіктегі гастроэмостардың сыйымдылығы: тереңдігі 200 мм 1x GN 1/1
- Жәшікке максималды жүктеме: 15 кг
- Үстелдің үстіңгі тақтайының қалыңдығы: 40 мм
- Борттың биіктігі: 60 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Құлып
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TM 3 GN-222-G |
| Салмағы (қаптамасыз) | 165 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 195 келі |
| Биіктігі | 850-ден 910 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 1045 мм |
| Тереңдігі | 705 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 815 мм |
| Жәшіктер саны | 6 |
| Қуат | 0.35 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 450 л |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Орташа температуратемпературалық режим | -2-ден 10 °С-қа дейін |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1630 мм |
| Қаптамадағы ені | 1725 мм |
- Бағасы: 1 553 297 ₸


