
Тоңазытқыш үстел POLAIR TT1,4GN-G
- Бар
- Коды:131413
586 302 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR TT1,4GN-G тоңазытқыш үстелі тез бұзылатын өнімдерді ашық түрде көрсетуге және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жұмыс үстеліндегі ингредиенттерді өңдеуге арналған. Корпус пен салқындатылған үстелдің үстіңгі тақтайы тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған және үстелдің механикалық беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 12-ден 32 °С-қа дейін жұмыс істеуге арналған.
Жеткізу көлеміне 1 сөре кіреді.
Ерекшеліктері:
- Буландырғышты автоматты еріту
- Термостат: электрондық блок
- Үстелдің үстіңгі қабатын тереңдету және сұйықтықты ағызуға арналған дренаждық тесік
- Жабдықты желіге орнату мүмкіндігі
- Хладагент: R404A
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат артық емес: 0,33 кВТ
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну артық емес: 5,6 кВТ/сағ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 63 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1050 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 850 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 1-ден 10 °С-қа дейін |
| Ені | 1400 мм |
| Қаптамадағы ені | 1600 мм |
- Бағасы: 586 302 ₸


