
Ернеуі бар POLAIR TD2-GC тоңазытқыш үстелі
- Бар
- Коды:272899
670 089 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR TD2-G Grande Cubico сериялы тоңазытқыш үстелі азық-түлікті сақтауға және ингредиенттерді қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жұмыс үстелінде өңдеуге арналған. Толық құйылған корпус пен есіктер болаттан жасалған және үстелдің механикалық беріктігін, жылу оқшаулауын, ағып кетпеуін және беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 32 °С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 55%-ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Жәшіктері бар үстелдерді есептеуге арналған бірегей бағдарлама (5000-нан астам әртүрлі комбинациялар).
Ерекшеліктері:
- Конденсатты буландыру жүйесімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Салқындату түрі: динамикалық
- Термостат: электрондық блок
- Техникалық қызмет көрсету үшін толығымен ұзартылатын екі деңгейлі қондырғы
- Тоңазытқыш жүйесінің барлық элементтері тоңазытқыш кеңістігінен тыс орналастырылған
- Хладагент: R290 (пропан)
- Жиналмалы алюминий есік жақтауы екі қабатты терезені оңай ауыстыруға мүмкіндік береді
- Максималды тығыздауды қамтамасыз ететін магнитті кірістірулері бар серпімді тығыздағыштар
- Қорғау класы: IP24
- Ішкі жарықтандыру
- Аяқтарды биіктігі бойынша реттеу
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 0,35 кВТ
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 30 кг
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
- Бөтелкелердің сыйымдылығы 0,5 л:
- Сөренің ені бойынша: 4
- Тереңдігі бойынша 1 сөрелер: 7
- Борттың биіктігі: 60 мм
- Сөрелер саны: 2
- Қаптамадағы габариттері: 1310х715х1045 мм
Тапсырыс бойынша үстелдің үстіңгі тақтайсыз модификациясы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 125 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 140 келі |
| Биіктігі | 910 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Есіктер саны | 2 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 270 л |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Шыны есіктертемпературалық режим | 1-ден 10 °С-қа дейін |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 670 089 ₸


