
Ернеуі бар POLAIR TMi2-GC гранит тоңазытқыш үстелі
- Бар
- Коды:227453
840 171 ₸
- +7 (702) 313-84-55
POLAIR TMi2-GC Granite тоңазытқыш үстелі азық-түлікті сақтауға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ингредиенттерді жұмыс бетінде өңдеуге арналған. Тұтас құйылған корпустың, ернеудің және есіктердің сыртқы (артқы қабырғасынан басқа) және ішкі қаптамалары тот баспайтын болаттан жасалған және үстелдің механикалық беріктігін, жылу оқшаулауын, герметикалығын және беріктігін қамтамасыз етеді, үстелдің үстіңгі тақтайы - табиғи граниттен, жылу оқшаулағышы - полиуретанды көбіктен, сөрелер - боялған мырышталған сымнан жасалған. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 43 °С-қа дейін жұмыс істеуге арналған.
Жәшіктері бар үстелдерді есептеуге арналған бірегей бағдарлама (5000-нан астам әртүрлі комбинациялар).
Ерекшеліктері:
- Конденсатты буландыру жүйесімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Салқындату түрі: динамикалық
- Термостат: электрондық блок
- Салқындатқыш: R290
- Тоңазытқыш агрегаты техникалық қызмет көрсетудің қарапайымдылығы үшін толығымен ұзартылады
- Максималды тығыздауды қамтамасыз ететін магнитті кірістірулері бар серпімді тығыздағыштар
- Тұтқалар есік жапырағына біріктірілген
- Аяқтарды биіктігі бойынша реттеу
- Заманауи кубтық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Үстелдің үстіңгі тақтайының қалыңдығы: 40 мм
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
- Сөрелер саны: 2
- Тұтынылатын қуат: 0,35 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 100 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 120 келі |
| Биіктігі | 910 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1120 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 714 мм |
| Есіктер саны | 2 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 180 л |
| Жұмыс беті | гранит |
| Агрегаттың орналасуы | төменнен |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -2-ден 10 °С-қа дейін |
| Ені | 900 мм |
| Қаптамадағы ені | 1045 мм |
- Бағасы: 840 171 ₸


