
Ернеуі бар POLAIR TM3GN-SC тоңазытқыш үстелі
- Бар
- Коды:284277
852 658 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR TM3GN-SC тоңазытқыш үстелі тамақ дайындауға арналған ингредиенттерді өңдеуге, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды қысқа мерзімді сақтауға арналған. Корпус пен үстелдің үсті тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 3 сөре кіреді.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Кең және сыйымды үстел
Қосымша сипаттамалар:
- Үстелдің үстіңгі тақтайының қалыңдығы: 40 мм
- Борттың биіктігі: 60 мм
- Жылу оқшаулағыштың қалыңдығы: 43 мм
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 43 °C-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 150 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 180 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 1045 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 815 мм |
| Есіктер саны | 3 |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Үстел үсті | бортпен |
| Температуралық режим | -2-ден 10 °С-қа дейін |
| Қаптамадағы ені | 1725 мм |
- Бағасы: 852 658 ₸


