
Ернеуі бар POLAIR TMi2GN-GC гранит тоңазытқыш үстелі
- Бар
- Коды:227463
889 857 ₸
- +7 (702) 313-84-55
POLAIR TMi2GN-GC Granite тоңазытқыш үстелі азық-түлікті сақтауға және ингредиенттерді қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жұмыс бетінде өңдеуге арналған. Тұтас құйылған корпустың, ернеудің және есіктердің сыртқы (артқы қабырғасынан басқа) және ішкі қаптамалары тот баспайтын болаттан жасалған және үстелдің механикалық беріктігін, жылу оқшаулауын, герметикалығын және беріктігін қамтамасыз етеді, үстелдің үстіңгі тақтайы - табиғи граниттен, жылу оқшаулағышы - полиуретанды көбіктен, сөрелер - боялған мырышталған сымнан жасалған. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 43 °С-қа дейін жұмыс істеуге арналған.
Жәшіктері бар үстелдерді есептеуге арналған бірегей бағдарлама (5000-нан астам әртүрлі комбинациялар).
Ерекшеліктері:
- Конденсатты буландыру жүйесімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Салқындату түрі: динамикалық
- Термостат: электрондық блок
- Салқындатқыш: R290
- Тоңазытқыш агрегаты техникалық қызмет көрсетудің қарапайымдылығы үшін толығымен ұзартылады
- Максималды тығыздауды қамтамасыз ететін магнитті кірістірулері бар серпімді тығыздағыштар
- Тұтқалар есік жапырағына біріктірілген
- Аяқтарды биіктігі бойынша реттеу
- Заманауи кубтық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Үстелдің үстіңгі тақтайының қалыңдығы: 40 мм
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
- Сөрелер саны: 2
- Сөрелер түрі: Gastronorm GN 1/1
- Тұтынылатын қуат: 0,35 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1051957d |
| Салмағы (қаптамасыз) | 105 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 130 келі |
| Биіктігі | 910 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1120 мм |
| Гастрономиялықесіктердің саны | 2 |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 814 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 220 л |
| Жұмыс беті | гранит |
| Агрегаттың орналасуы | төменнен |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -2-ден 10 °С-қа дейін |
| Ені | 900 мм |
| Қаптамадағы ені | 1045 мм |
- Бағасы: 889 857 ₸


