
POLAIR Bakery TM2EN-G тоңазытқыш үстелі
- Бар
- Коды:322602
910 696 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
BAKERY сериялы POLAIR TM2EN-G тоңазытқыш үстелі өнімдерді сақтауға және наубайханаларда, кондитерлік дүкендерде, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ингредиенттерді өңдеуге арналған. Үстел бос есіктері және кең жұмыс беті бар 2 салқындатылған науа бөлігімен жабдықталған. Тұтас құйылған корпус, оның ішінде үстіңгі және агрегаттық бөлік пен есіктер болаттан жасалған, корпустың қаптамасы ішінен - тот баспайтын болаттан, ППУ термооқшаулағышы бар бос есіктер, үстелдің үсті - тот баспайтын болаттан жасалған.
Жәшіктері бар үстелдерді есептеуге арналған бірегей бағдарлама (5000-нан астам әртүрлі комбинациялар).
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату түрі
- Конденсатты буландыру жүйесімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Термостат: электрондық блок
- Модульдік тоңазытқыш агрегаты алдыңғы жағынан қызмет көрсету үшін ұзартылады
- Салқындатқыш: R290
Қосымша сипаттамалар:
- Қоршаған ортаның жағдайы:
- t: +43°C дейін
- әж: 80-ге дейін %
- Тұтынылатын қуат: 0,35 кВТ
- Деңгейлер саны: 7 (EN40x60) x 2
- Бағыттауыштар арасындағы қашықтық: 76 мм
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
- Үстелдің үстіңгі тақтайының қалыңдығы: 40 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Дөңгелектер (жинақ: 2 айналмалы, 2 тығыны бар)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TM2EN-G |
| Салмағы (қаптамасыз) | 125 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 140 келі |
| Биіктігі | 850-ден 910 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 1144 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 934 мм |
| Есіктер саны | 2 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Үстел үсті | ернеуі жоқ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -2-ден 10 °С-қа дейін |
| Ені | 1460 мм |
| Қаптамадағы ені | 1610 мм |
- Бағасы: 910 696 ₸


