
POLAIR TDi3-GC тоңазытқыш үстелі
- Бар
- Коды:227815
998 386 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR TDi3-GC тоңазытқыш үстелі азық-түлікті сақтауға және ингредиенттерді қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жұмыс бетінде өңдеуге арналған. Тұтас құйылған корпустың сыртқы (артқы қабырғасынан басқа) және ішкі қаптамасы тот баспайтын болаттан жасалған және үстелдің механикалық беріктігін, жылу оқшаулауын, герметикалығын және беріктігін қамтамасыз етеді, есіктер - алюминий жақтаудағы екі қабатты терезелер, жылу оқшаулау - полиуретанды көбіктен, сөрелер - боялған мырышталған сымнан, тұтқалар - алюминийден. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 32 °С-қа дейін жұмыс істеуге арналған.
Жәшіктері бар үстелдерді есептеуге арналған бірегей бағдарлама (5000-нан астам әртүрлі комбинациялар).
Ерекшеліктері:
- Конденсатты буландыру жүйесімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Салқындату түрі: динамикалық
- Термостат: электрондық блок
- Салқындатқыш: R290
- Тоңазытқыш агрегаты техникалық қызмет көрсетудің қарапайымдылығы үшін толығымен ұзартылады
- Ішкі жарықдиодты жарықтандыру
- Максималды тығыздауды қамтамасыз ететін магнитті кірістірулері бар алынбалы тығыздағыштар
- Ауыстырылатын шыныпакеттер
- Жиналмалы есік жақтаулары
- Аяқтарды биіктігі бойынша реттеу
- Заманауи кубтық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 30 кг
- Сөрелер саны: 3
- Тұтынылатын қуат: 0,35 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 850-ден 910 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 1120 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 714 мм |
| Есіктер саны | 3 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 300 л |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | төменнен |
| Шыны есіктертемпературалық режим | 1-ден 10 °С-қа дейін |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1375 мм |
| Қаптамадағы ені | 1520 мм |
- Бағасы: 998 386 ₸


