
Тоңазытқыш үстел POLAIR TMi3GN-121-G бортсыз
- Бар
- Коды:339229
1 354 879 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR TMi3GN-121-G Grande сериялы тоңазытқыш үстелі азық-түлікті сақтауға және ингредиенттерді қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жұмыс үстелінде өңдеуге арналған. Тұтас құйылған корпус пен язиктер болаттан жасалған және үстелдің механикалық беріктігін, жылу оқшаулауын, герметикалығын және беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 43 °С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 80%-ға дейін жұмыс істеуге арналған. Модель 2 үлкен және 2 шағын жәшіктермен жабдықталған.
Жәшіктері бар үстелдерді есептеуге арналған бірегей бағдарлама (5000-нан астам әртүрлі комбинациялар).
Ерекшеліктері:
- Конденсатты буландыру жүйесімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Салқындату түрі: динамикалық
- Термостат: электрондық блок
- Салқындатқыш: R290
- Максималды тығыздауды қамтамасыз ететін магнитті кірістірулері бар серпімді тығыздағыштар
- Қорғау класы: IP24
- Аяқтарды биіктігі бойынша реттеу
Қосымша сипаттамалар:
- Үстелдің үстіңгі тақтайының қалыңдығы: 40 мм
- Корпустың қабырғаларының қалыңдығы: 43мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 150 келі |
| Биіктігі | 850-ден 910 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 1040 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 814 мм |
| Жәшіктер саны | 4 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 276 л |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | төменнен |
| Орташа температуратемпературалық режим | -2-ден 10 °С-қа дейін |
| Үстел үсті | ернеуі жоқ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1375 мм |
| Қаптамадағы ені | 1520 мм |
- Бағасы: 1 354 879 ₸


