
Тоңазытқыш үстел ПишТех СОЭП-М
- Бар
- Коды:189028
1 218 672 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Азық-түлік технологиясының тоңазытқыш үстелі SOEP-M қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында алдын ала салқындатылған немесе мұздатылған тағамдарды сақтауға арналған. Модель тірекпен, ілмектермен, инвентарь сақтауға арналған жабық тауашамен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан және боялған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Температураны бірқалыпты реттеу
- Компрессор NE-9213E
- Салқындатқыш: R22
Қосымша сипаттамалар:
- Қоршаған ортаның температурасы: 20-дан 25 °С-қа дейін
- Қоршаған ортаның ылғалдылығы: 45-тен 70-ке дейін%
- Салқындату сыйымдылығы: 0,537 кВТ
- Тұтынылатын қуат: 0,57 кВТ
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 4 кВТ*сағ
- Дыбыс қысымының деңгейі: 59 дбА
- Хладагент мөлшері: 0,54 кг
Назар аударыңыз! Етке арналған үстел плексигласпен жабдықталмаған. Тауардың бейнесі түпнұсқадан ерекшеленеді және таныстыру мақсатында ұсынылған.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000111915 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 180 келі |
| Биіктігі | 1830 мм |
| Тереңдігі | 1000 мм |
| Қуат | 0.57 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 290 л |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Үстел үсті | ернеуі жоқ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -1-ден 5 °С-қа дейін |
| Ені | 2000 мм |
- Бағасы: 1 218 672 ₸


