
Гранит үсті бар ПишТех СХЭП-Г-10/7 тоңазытқыш үстелі
- Бар
- Коды:231901
806 223 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
СХЭП-Г-10/7 тоңазытқыш үстелі тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тамақ дайындауға арналған ингредиенттерді өңдеуге арналған. Модель электронды басқару панелімен және биіктігі реттелетін 1 сөре торымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, ал үстіңгі жағы граниттен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Жылу оқшауланған корпус
- Магнитті қондырмасы бар есік тығыздағышы
- Биіктігі бойынша реттелетін тіректер
- Хладагент: R134а
Қосымша сипаттамалар:
- Сөре өлшемі: GN 1/1 (530х324 мм)
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну: 4 кВТ*сағ артық емес
- Үстелдің үстіңгі бетінің ауданы: 0,66 м2
- Үстелдің үстіңгі тақтайының қалыңдығы: 50 мм
- Жылу оқшаулағыштың қалыңдығы: 50 мм
- Ернеусіз биіктігі: 800 мм
- Пайдалану шарттары:
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 37 °С-қа дейін
- Қоршаған ортаның ылғалдылығы: 40-тан 70-ке дейін%
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Биіктігі | 840-тан 880 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 1040 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 890 мм |
| Есіктер саны | 1 |
| Қуат | 0.13 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 160 л |
| Жұмыс беті | гранит |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Орташа температуратемпературалық режим | -2-ден 10 °С-қа дейін |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 960 мм |
| Қаптамадағы ені | 1080 мм |
- Бағасы: 806 223 ₸


