
Гранит үсті бар ПишТех СХЭП-Г-14/7 тоңазытқыш үстелі
- Бар
- Коды:237115
1 018 246 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
СХЭП-Г-14/7 тоңазытқыш үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында алдын ала салқындатылған ет және балық жартылай фабрикаттарын, салаттарға арналған дайындамаларды, сүт өнімдерін, салқындатылған сусындарды және басқа да азық-түлік өнімдерін сақтауға арналған. Модель бүйірінде орналасқан агрегат бөлігімен, бүйірі бар үстелшемен, 2 топсалы есікпен және сандық дисплейі бар электронды басқару панелімен жабдықталған. Корпус жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған, ал үстіңгі жағы граниттен жасалған.
Жеткізу көлеміне 2 GN1/1 сөрелері кіреді.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Микропроцессорлық блогы бар контроллер
- Температураның сандық көрсеткіші
- Есіктерді сенімді бекітуге және герметикалығына арналған магнитті тығыздауыш
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін биіктігі реттелетін тіректер
- Беттерді тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі
- Хладагент түрі: R134A
- Электрлік қорғаныс класы: I
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалану шарттары:
- Қоршаған орта температурасының диапазоны: 12-ден 25 °С-қа дейін
- Салыстырмалы ылғалдылық диапазоны: 40-тан 70-ке дейін%
- Максималды тәуліктік энергия тұтыну: 4,5 кВТ⋅сағ
- Ажыратқыштың номиналды ток күші: 6,3 А
- Үстелдің үстіңгі тақтайына максималды жүктеме: 100 кг/м2
- Үстелдің үстіңгі бетінің ауданы: 0,98 мм2
- Сөре алаңы: 0,18 мм2
- Үстелдің үстіңгі тақтайының қалыңдығы: 50 мм
- Сөренің габариттері: 530х324 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 155 келі |
| Биіктігі | 840-тан 870 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 1040 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 890 мм |
| Есіктер саны | 2 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 350 л |
| Жұмыс беті | гранит |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Орташа температуратемпературалық режим | -2-ден 10 °С-қа дейін |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1400 мм |
| Қаптамадағы ені | 1520 мм |
- Бағасы: 1 018 246 ₸


