
Тоңазытқыш үстелі ПишТех СХЭП-14/7 бортсыз
- Бар
- Коды:314979
786 502 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ПишТех СХЭП-14/7 тоңазытқыш үстелі тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тамақ дайындауға арналған ингредиенттерді өңдеуге арналған. Модель электронды басқару панелімен, 2 есікпен және биіктігі реттелетін 2 торлы сөремен жабдықталған. Корпус пен үстелдің үсті тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Орнатылған температураны ұстап тұруға арналған контроллер
- Жылу оқшауланған корпус
- Магнитті қондырмасы бар есік тығыздағышы тығыз жабуды қамтамасыз етеді
- Тоңазытқыш агрегаты орналасқан бөліктің алмалы-салмалы алдыңғы панелі
- Динамикалық салқындату
- Салқындатқыш: R290
- Биіктігі бойынша реттелетін тіректер
- Жеке немесе технологиялық желілердің құрамында орнатылады
Қосымша сипаттамалар:
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну: 4,5 кВТ*сағ артық емес
- Сөре өлшемі: GN 1/1 (530х324 мм)
- Сөре алаңы: 0,18 м2
- Үстелдің үстіңгі бетінің ауданы: 0,98 м2
- Үстелдің үстіңгі тақтайының қалыңдығы: 50 мм
- Жылу оқшаулағыштың қалыңдығы: 50 мм
- Пайдалану шарттары:
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
- Салыстырмалы ылғалдылық: 40-тан 70-ке дейін%
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 105 келі |
| Биіктігі | 800 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1040 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 890 мм |
| Есіктер саны | 2 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 350 л |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Орташа температуратемпературалық режим | -2-ден 10 °С-қа дейін |
| Үстел үсті | ернеуі жоқ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1400 мм |
| Қаптамадағы ені | 1520 мм |
- Бағасы: 786 502 ₸


