
Тоңазытқыш үстел Марихолодмаш СХС-2-60 (R290)
- Бар
- Коды:227361
516 141 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тоңазытқыш үстел Mariholodmash СХС-2-60 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлік, сусындар мен дайын тағамдарды салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін арналған. Модель тоңазытқыш қондырғысымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Салқындату түрі: динамикалық
- Еріту тәсілі: табиғи жылу ағындарымен
- Компрессор: Embraco
- Бақылаушы: Carel, Evco, Danfoss
- Қоймашы
- Салқындатқыш: R290
Қосымша сипаттамалар:
- Орналастыру тереңдігі: 600 мм
- Төсеу алаңы: 0,286 м2
- Өнімдерді көрсетуге арналған науалар мен сөрелердің салқындатылған ауданы: 0,286 м2
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 35 °С-қа дейін
- Пайдалы төсеу көлемі: 0,253 м3
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 3,2 кВТ
- Номиналды ток: 4,2 А
- Қаптамадағы габариттері: 1560х820х1040 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.330.075-30 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 80 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 125 келі |
| Биіктігі | 880 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1040 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 820 мм |
| Есіктер саны | 2 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Орташа температуратемпературалық режим | -2-ден +6 °С-қа дейін |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1350 мм |
| Қаптамадағы ені | 1560 мм |
- Бағасы: 516 141 ₸


