
Тоңазытқыш үстел Марихолодмаш СХС-4-70
- Бар
- Коды:130933
812 777 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тоңазытқыш үстел Mariholodmash СХС-4-70 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлік, сусындар мен дайын тағамдарды салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін арналған. Модель тоңазытқыш қондырғысымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Салқындату түрі: динамикалық
- Еріту тәсілі: табиғи жылу ағындарымен
- Компрессор: Embraco
- Бақылаушы: Carel, Evco, Danfoss
- Қоймашы
Қосымша сипаттамалар:
- Орналастыру тереңдігі: 700 мм
- Төсеу алаңы: 0,658м2
- Өнімдерді көрсетуге арналған науалар мен сөрелердің салқындатылған ауданы: 0,658 м2
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 35 °С-қа дейін
- Пайдалы төсеу көлемі: 0,617 м3
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 5,5 кВТ
- Номиналды ток: 4,2 А
- Қаптамадағы габариттері: 2410x920x1040 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.330.075-11 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 115 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 185 келі |
| Биіктігі | 880 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Есіктер саны | 4 |
| Қуат | 0.229 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 617 л |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -2-ден 6 °С-қа дейін |
| Ені | 2200 мм |
- Бағасы: 812 777 ₸


