
VIATTO VA-HD1800 қолға арналған кептіргіш
- Бар
- Коды:200607
35 269 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-HD1800 қол кептіргіші сауда орталықтарының, қонақүйлердің, әуежайлардың, қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарының және басқа да көпшілік тұратын орындардың дәретхана бөлмелерінде жанасусыз гигиеналық кептіру үшін қолданылады. Модель қорғаныс торымен, ажыратқышпен және қуат кабелімен жабдықталған. Корпус соққыға төзімді ақ ABS пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жылдам, тиімді және жұмсақ кептіру
- Қабырғаға орнату
- Пайдалану қауіпсіздігі
- Эргономикалық дизайн
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2.59 кг |
| Кептіру уақыты | 5 сек. |
| Биіктігі | 230 мм |
| Тереңдігі | 240 мм |
| Материал | Пластик |
| Қуат | 1.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ауа ағынының жылдамдығы | 15 м/сек. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ауа ағынының температурасы | 60 °С |
| Түрі | дәстүрлі |
| Басқарма | автоматты (сенсорлық) |
| Ені | 240 мм |
- Бағасы: 35 269 ₸





