
Қолға арналған кептіргіш Gemlux GL-HD1800P
- Бар
- Коды:94157
40 558 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gemlux GL-HD1800P қабырғаға орнатылатын қол кептіргіші кафелердің, барлардың, мейрамханалардың, сауда орталықтарының, кеңселердің және басқа да жалпы аумақтардың дәретхана бөлмелерінде қолды жылдам кептіру үшін қолданылады. Модель инфрақызыл қуат сенсорымен жабдықталған. Корпус пластмассадан жасалған.
Сипаттамалары:
- Іске қосу қашықтығы: 140 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.4 кг |
| Кептіру уақыты | 15 сек. |
| Биіктігі | 240 мм |
| Тереңдігі | 230 мм |
| Материал | Пластик |
| Қуат | 1.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ауа ағынының жылдамдығы | 15 м/сек. |
| Ауа ағынының температурасы | 20-дан 60 °С-қа дейін |
| Түрі | дәстүрлі |
| Басқарма | автоматты (сенсорлық) |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 240 мм |
- Бағасы: 40 558 ₸


