
Hurakan HKN-AHD1200 қолға арналған кептіргіш
- Бар
- Коды:164657
25 246 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-AHD1200 қол кептіргіші кафелердің, барлардың, мейрамханалардың, сауда орталықтарының, кеңселердің және басқа да қоғамдық орындардың дәретхана бөлмелерінде қолды жылы ауа ағынымен жылдам кептіру үшін қолданылады. Корпус ақ пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Суды қорғау: IPX1
- Электрлік қорғаныс класы: II
- 105 °С жоғары қызудан термиялық қорғаныс
Мінездемелер:
- Қол датчигінің жұмыс диапазоны: 50-ден 120 мм-ге дейін
- Жұмыс циклдері арасындағы үзіліс уақыты: 20 сек.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 351997 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 13 келі |
| Кептіру уақыты | 60 сек. |
| Биіктігі | 290 мм |
| Тереңдігі | 135 мм |
| Материал | Пластик |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ауа ағынының жылдамдығы | 15 м/сек. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ауа ағынының температурасы | 35 °С |
| Түрі | дәстүрлі |
| Басқарма | автоматты (сенсорлық) |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 205 мм |
- Бағасы: 25 246 ₸


