
Hurakan HKN-AHD2000 қолға арналған кептіргіш
- Бар
- Коды:164658
36 619 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-AHD2000 қол кептіргіші кафелердің, барлардың, мейрамханалардың, сауда орталықтарының, кеңселердің және басқа да қоғамдық орындардың дәретхана бөлмелерінде қолды жылы ауа ағынымен жылдам кептіру үшін қолданылады. Корпус ақ пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Суды қорғау: IPX1
- Электрлік қорғаныс класы: II
- 105 °С жоғары қызудан термиялық қорғаныс
Мінездемелер:
- Қол датчигінің жұмыс диапазоны: 50-ден 150 мм-ге дейін
- Жұмыс циклдері арасындағы үзіліс уақыты: 20 сек.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 351998 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 17.5 кг |
| Кептіру уақыты | 60 сек. |
| Биіктігі | 230 мм |
| Тереңдігі | 240 мм |
| Материал | Пластик |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ауа ағынының жылдамдығы | 16 м/сек. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ауа ағынының температурасы | 40 °С |
| Түрі | дәстүрлі |
| Басқарма | автоматты (сенсорлық) |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 240 мм |
- Бағасы: 36 619 ₸


