
Кептіргіш машина Альянс SU055EFN0NHG3W0000
- Бар
- Коды:169449
4 257 435 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Speed Queen сериялы Alliance SU055EFN0NHG3W0000 кептіргіш кір жуатын орындарда, химиялық тазалағыштарда және қонақүйлерде, сондай-ақ жеке үйлер мен пәтерлерде кірді тиімді кептіру үшін қолданылады. Модель кірді ыңғайлы тиеу және түсіру үшін кең люкпен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Қос таймері бар Dual Digital электрондық басқару панелі
- Жарық диодты цикл уақытын, орнатылған температураны және нақты температураны көрсету
- Цилиндрдің патенттелген сопақша тесіктері
- Цикл соңындағы дыбыстық сигнал
- Дастархандарды, жаймаларды, көрпелерді бұрау мәселесін шешуге арналған реверсі бар барабан
- Қылшықтарды жинауға арналған сыйымды, оңай тазаланатын бөлік
Қосымша сипаттамалар:
- Тиеу люгінің диаметрі: 683 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Alliance |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 200 келі |
| Қыздыру түрі | электр |
| Биіктігі | 1700 мм |
| Тереңдігі | 1350 мм |
| Барабанның тереңдігі | 889 мм |
| Барабанның диаметрі | 838 мм |
| Жүктеу | 25 келі |
| Қуат | 27 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Барабанның көлемі | 490 л |
| Салқындатудың кері функциясыбасқару | электрондық |
| Өндіруші ел | Чехия |
| Суды бұру түрі | желдеткіш |
| Ені | 876 мм |
- Бағасы: 4 257 435 ₸



