
Вязьма ВС-20 кептіру машинасы
- Бар
- Коды:81245
3 120 746 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Вега" сериялы Вязьма ВС-20 кептіргіші білім беру, сауықтыру мекемелерінің, өндірістік кәсіпорындардың кір жуатын орындарында, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда және әскери бөлімдерде киім-кешектерді, маталарды және киімдерді кептіру үшін қолданылады. Барабан тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Автоматты басқару жүйесі
- 10 еркін бағдарламаланатын бағдарламалар
- Киімнің қалдық ылғалдылығының деңгейін бағдарламалау
- Кіріктірілген ауа тазартқыш сүзгі, сүзгі - түк жинағыш және желдеткіш
- Жиілікпен басқарылатын жетек
- "CoolDown" салқын ауамен үрлеу режимі
- Киімнің ылғалдылығын бақылай отырып кептіру
- Қателерді автоматты диагностикалау
- Авариялық сигнализация
- Сүзгінің бітеліп қалуы туралы дабыл
- Шудың төмен деңгейі
- Кірдің ауамен жақсы жанасуын қамтамасыз ететін радиалды үрлеу
- Электр энергиясын аз тұтыну кезінде максималды ауа ағыны
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік: 40 кг/сағ
- Кептіру температурасы: 40-тан 99 °С-қа дейін
- Кептіру уақыты: 1-ден 99 минутқа дейін.
- Қуат:
- Жетек электр қозғалтқышы: 0,75 кВТ
- Желдеткіштің электр қозғалтқышы: 0,37 кВТ
- Қыздыру элементтері: 24 кВТ
- Электр энергиясының меншікті шығыны: 0,6 кВТ*сағ/кг
- Шығару құбырының диаметрі: 150 мм
- Ауа шығыны: 540 м3/сағат
- Қаптамадағы габариттері: 1020х1230х1870 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | "Вега" сериясы ЖС-20.11 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 305 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 325 келі |
| Қыздыру түрі | электр |
| Биіктігі | 1735 мм |
| Тереңдігі | 1100 мм |
| Барабанның тереңдігі | 786 мм |
| Барабанның диаметрі | 900 мм |
| Жүктеу | 20 келі |
| Қуат | 25.12 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Барабанның көлемі | 500 л |
| Реверсбасқару | электрондық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 950 мм |
- Бағасы: 3 120 746 ₸


