
Вязьма ВС-40П кептіру машинасы
- Бар
- Коды:81251
6 470 276 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Вега" сериялы Вязьма ВС-40П кептіргіші білім беру, сауықтыру мекемелерінің кір жуатын орындарында, өндірістік кәсіпорындарда, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда және әскери бөлімдерде киімдерді, маталарды және киімдерді кептіру үшін қолданылады. Барабан тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Автоматты басқару жүйесі
- 10 еркін бағдарламаланатын бағдарламалар
- Киімнің қалдық ылғалдылығының деңгейін бағдарламалау
- Кіріктірілген ауа тазартқыш сүзгі, сүзгі - түк жинағыш және желдеткіш
- Жиілікпен басқарылатын жетек
- "CoolDown" салқын ауамен үрлеу режимі
- Киімнің ылғалдылығын бақылай отырып кептіру
- Қателерді автоматты диагностикалау
- Авариялық сигнализация
- Сүзгінің бітеліп қалуы туралы дабыл
- Шудың төмен деңгейі
- Кірдің ауамен жақсы жанасуын қамтамасыз ететін радиалды үрлеу
- Электр энергиясын аз тұтыну кезінде максималды ауа ағыны
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік: 80 кг/сағ
- Кептіру температурасы: 40-тан 99 °С-қа дейін
- Кептіру уақыты: 1-ден 99 минутқа дейін.
- Қуат:
- Жетек электр қозғалтқышы: 2,2 кВТ
- Желдеткіштің электр қозғалтқышы: 0,55 кВТ
- Электр энергиясының меншікті шығыны: 0,043 кВТ*сағ/кг
- Будың меншікті шығыны: 1 дм3/кг
- Шығару құбырының диаметрі: 200 мм
- Ауа шығыны: 1800 м3/сағат
- Буды беру мен бұрудың шартты өтуі: 2х20 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1400х1400х2280 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | "Вега" сериясы ЖС-40П.11 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 535 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 563 келі |
| Қыздыру түрі | бу |
| Биіктігі | 2135 мм |
| Тереңдігі | 1240 мм |
| Жүктеу | 40 келі |
| Қуат | 2.75 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Барабанның көлемі | 880 л |
| Реверсбасқару | электрондық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1220 мм |
- Бағасы: 6 470 276 ₸


