
Вязьма ВС-75 кептіру машинасы
- Бар
- Коды:180292
7 843 247 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Вега" сериялы Вязьма ВС-75 кептіргіші білім беру, сауықтыру мекемелерінің, өндірістік кәсіпорындардың кір жуатын орындарында, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда және әскери бөлімдерде киім-кешектерді, маталарды және киімдерді кептіру үшін қолданылады. Барабан тот баспайтын болаттан, қаптамалары боялған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Автоматты басқару жүйесі
- Монохромды графикалық интерфейс контроллері
- Кептіру циклі кезінде температураны, уақытты және басқа параметрлерді көрсететін сенсорлық экран дисплейі
- зауыттық параметрлері бар 10 кептіру бағдарламасы
- теңшеу мүмкіндігімен еркін өзгертілетін 30 бағдарлама:
- Киімнің қалдық ылғалдылығының деңгейі
- Кептіру температуралары
- Кептіру уақытының
- Қалдық ылғалдылық датчигі
- SD-картаға арналған слот
- Үлкен сүзгі - түк жинағыш
- Кіріктірілген желдеткіш
- "CoolDown" салқын ауамен үрлеу режимі
- Жоғары өнімділік
- Қауіпсіздік құлыптары жүйесі
- Қателерді автоматты диагностикалау
- Авариялық сигнализация
- Сүзгінің бітеліп қалуы туралы дабыл
- Жалпы сору желдеткіш жүйесіне қосылу
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік:
- 150 кг/сағ
- 2 жүктеулер/сағ
- Кептіру температурасы: 40-тан 90 °С-қа дейін
- Кептіру уақыты: 1-ден 99 минутқа дейін.
- Жүктеу биіктігі: 880 мм
- Кептіруден кейінгі кірдің қалдық ылғалдылығы: 10-нан аспайды %
- Қуат:
- Жетек электр қозғалтқышы: 2,2 кВТ
- Желдеткіштің электр қозғалтқышы: 1,1 кВТ
- Қыздыру элементтері: 72 кВТ
- Электр энергиясының меншікті шығыны: 0,55 кВТ*сағ/кг
- Шығару құбырының диаметрі: 315 мм
- Ауа шығыны: 3000 м3/сағат
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Жылу алмасу қондырғысы (жылу рекуператоры)
- Тот баспайтын болаттан жасалған қаптама
- Монтаждау жинағы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | "Вега" сериясы ЖС-75.11 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 710 келі |
| Қыздыру түрі | электр |
| Биіктігі | 2370 мм |
| Тереңдігі | 1590 мм |
| Барабанның тереңдігі | 1130 мм |
| Барабанның диаметрі | 1300 мм |
| Жүктеу | 75 келі |
| Қуат | 75.3 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Барабанның көлемі | 1500 л |
| Салқындатудың кері функциясыбасқару | электрондық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1360 мм |
- Бағасы: 7 843 247 ₸


