
Кірден қорғайтын кілемдерге арналған кептіргіш машина Вязьма ВС-75
- Бар
- Коды:180350
6 887 548 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кілем кептіргіш Вязьма ВС-75 кір жуатын орындарда, білім беру, сауықтыру мекемелерінде, өндірістік кәсіпорындарда, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда және әскери бөлімдерде кірден қорғайтын резеңке қадалы кілемдерді кептіру үшін қолданылады. Модель қалдық ылғалдылық сенсорымен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Автоматты басқару жүйесі
- Қарапайым және көрнекі басқару элементтері
- Барабан жинағының құрылымы арнайы тірек роликтерімен нығайтылған
- Қауіпсіз пайдалану:
- Қауіпсіздік құлыптары жүйесі
- Қателерді автоматты диагностикалау
- Авариялық сигнализация
- Жоғары өнімділік
Қосымша сипаттамалар:
- Тиеу тесігінің диаметрі: 837 мм
- Қуат:
- Жетек электр қозғалтқышы: 2,2 кВТ
- Желдеткіштің электр қозғалтқышы: 1,1 кВТ
- Қыздыру элементтері: 72 кВТ
- Электр энергиясының меншікті шығыны: 0,55 кВТ*сағ/кг артық емес
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ЖС-75.11.Р |
| Салмағы (қаптамасыз) | 710 келі |
| Қыздыру түрі | электр |
| Биіктігі | 2370 мм |
| Тереңдігі | 1590 мм |
| Барабанның тереңдігі | 1130 мм |
| Барабанның диаметрі | 1300 мм |
| Жүктеу | 75 келі |
| Қуат | 75.3 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Барабанның көлемі | 1500 л |
| Реверсбасқару | электрондық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1360 мм |
- Бағасы: 6 887 548 ₸


