
CanCan 1313-1 ірімшік кескіш құрылғы
- Бар
- Коды:360592
277 288 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CanCan 1313-1 құрылғысы қонақүйлерде, мейрамханаларда және кафелерде, фастфуд кәсіпорындарында, гамбургерлер мен сэндвич-барларда ірімшік пен жұмыртқаның әртүрлі сорттарын біркелкі, ұқыпты тілімдерге кесу үшін қолданылады. Кесуге арналған кассета мен негізді тазалау үшін оңай бөлшектеуге болады. Модель сенімді бекіту үшін сырғымайтын аяқтармен жабдықталған. Ірімшік кескіш тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тілімнің қалыңдығы: 5 мм
- Ірімшікке арналған тұғырдың өлшемі: 165х91 см
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CANCAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4.5 кг |
| Биіктігі | 110 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Мақсаты | қатты ірімшіктер үшін |
| Брендтің отаны | Түркия |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | Ірімшік кескіш |
| Басқарма | Механикалық |
| Ені | 230 мм |
- Бағасы: 277 288 ₸





