
Шикі үккіш VIATTO VA-CG55SH
- Бар
- Коды:219984
326 478 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-CG55SH ірімшік үккіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қатты ірімшікті кесу үшін қолданылады. Корпус алюминий қорытпасынан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 490х325х490 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 16 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 17.9 кг |
| Биіктігі | 420 мм |
| Тереңдігі | 280 мм |
| Қуат | 0.55 кВТ |
| Мақсаты | қатты ірімшіктер үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 40 кг/сағ |
| Жылдамдық | 1440 айн/мин. |
| Түрі | шикі терка |
| Басқарма | электрлік |
| Ені | 405 мм |
- Бағасы: 326 478 ₸


