
Ыдыс-аяқтарды жинауға арналған арба ATESY ТСП-Л-2-800.500.850-02
- Бар
- Коды:119152
186 581 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арба ATESY ТСП-Л-2-800.500.850-02 люкс сериясы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында лас ыдыстарды жинау, уақытша сақтау және тамақтану залынан жуу бөлмесіне тасымалдау үшін қолданылады. Модель герметикалық жақтары бар 2 кең сөремен жабдықталған. Сөрелер AISI 304 тот баспайтын болаттан, жақтаулары 25х25 мм қимасы бар AISI 304 тот баспайтын құбырдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Дәнекерленген құрылым
- 4 бұрылмалы доңғалақ, оның 1 тежегішпен жабдықталған
Қосымша сипаттамалар:
- Макс. арбаға түсетін жүктеме: 100 келі
- Деңгейлер арасындағы қашықтық: 450 мм
- Сөреге максималды жүктеме 50 кг
- Сөрелердің ернеуінің биіктігі: 100 мм
- Дөңгелектердің диаметрі: 75 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Ыдыстарды жинауға арналған арба ТСП-Л-2-800.500.850-02 (ТСП) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 17 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Деңгейлер саны | 2 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ыдыстарды жинауға арналған |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 186 581 ₸


