
Қызмет көрсететін арба ATESY ТС-С-2-800.500.850-02
- Бар
- Коды:124111
115 331 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қызмет көрсететін арба ATESY ТС-С-2-800.500.850-02 серия Стандарт қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында дайын тағамдарды, сусындарды және ыдыстарды тамақ ішетін залға жылжыту үшін, сондай-ақ залдан лас ыдыстарды жуу бөлмесіне беру үшін қолданылады. Модель ернеулері бар 2 сыйымды сөремен жабдықталған. Сөрелер AISI 430 тот баспайтын болаттан, жақтаулары диаметрі 25 мм AISI 201 тот баспайтын құбырдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жиналмалы конструкция
- Сөрелер рамаларға бұрандалы қосылыс арқылы бекітіледі
- 4 бұрылмалы доңғалақ, оның 2 тежегішпен жабдықталған
Қосымша сипаттамалар:
- Деңгейлер арасындағы қашықтық: 450 мм
- Арбаға макс. жүктеме: 40 кг
- Сөреге макс. жүктеме: 20 кг
- Дөңгелектердің диаметрі: 75 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | КҚ-С қызмет көрсететін арба-2-800.500.850-02 (Жиналмалы КҚ-2) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 13 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 14.9 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Деңгейлер саны | 2 |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | сервистік |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 115 331 ₸


