
Қызмет көрсететін арба ATESY ТС-Л-2-850.530.900-02
- Бар
- Коды:119165
146 978 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қызмет көрсететін арба ATESY ТС-Л-2-850.530.900-02 люкс сериясы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында дайын тағамдарды, сусындарды және ыдыстарды тамақ ішетін залға жылжыту үшін, сондай-ақ залдан лас ыдыстарды жуу бөлмесіне жіберу үшін қолданылады. Модель герметикалық жақтары бар 2 кең сөремен жабдықталған. Сөрелер AISI 304 тот баспайтын болаттан, жақтаулары 25х25 мм қимасы бар AISI 304 тот баспайтын құбырдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Дәнекерленген құрылым
- 4 бұрылмалы доңғалақ, оның 2 тежегішпен жабдықталған
Сипаттамалары:
- Деңгейлер арасындағы қашықтық: 570 мм
- Макс. арбаға түсетін жүктеме: 100 келі
- Сөреге макс. жүктеме: 50 кг
- Сөрелердің ернеуінің биіктігі: 20 мм
- Дөңгелектердің диаметрі: 75 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 13 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 15 келі |
| Биіктігі | 900 мм |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Деңгейлер саны | 2 |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | сервистік |
| Ені | 530 мм |
- Бағасы: 146 978 ₸


