
Науаларға арналған арба ATESY ТП-Л-850.530.900-02
- Бар
- Коды:119151
189 730 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY TP-L-850.530.900-02 сериялы люкс арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында науаларды жинау, уақытша сақтау және тасымалдау үшін қолданылады. Модель кең сөремен жабдықталған. Сөре AISI 304 тот баспайтын болаттан, жақтаулары 25х25 мм қимасы бар AISI 304 тот баспайтын құбырдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Дәнекерленген құрылым
- 4 бұрылмалы доңғалақ, оның 1 тежегішпен жабдықталған
Қосымша сипаттамалар:
- Дөңгелектердің диаметрі: 75 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 16.2 кг |
| Биіктігі | 900 мм |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 930 мм |
- Бағасы: 189 730 ₸


