
Қызмет көрсететін арба ATESY ТС-Л-3-1100.600.850-02
- Бар
- Коды:306698
202 649 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қызмет көрсететін арба ATESY ТС-Л-3-1100.600.850-02 люкс сериясы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында дайын тағамдарды, сусындарды және ыдыстарды тамақ ішетін залға жылжыту үшін, сондай-ақ залдан лас ыдыстарды жуу бөлмесіне жіберу үшін қолданылады. Модель бүйірлері бар 3 кең сөремен және 4 айналмалы доңғалақпен жабдықталған, оның 2-уі тежегішпен. Сөрелер мен сөрелер AISI 304 тот баспайтын болаттан, жақтаулар 25х25 мм қимасы бар AISI 304 тот баспайтын құбырдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Периметрі бойынша сөрелердің герметикалық ернеуі болады
- Бағыттауыштардың жиектерінде персоналдың жарақаттануын болдырмау үшін қайырмасы (қайырмасы) болады
- Дәнекерленген құрылым
- Гофрленген картон қорапта жеткізіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Макс. арбаға түсетін жүктеме: 150 келі
- Сөреге макс. жүктеме: 50 кг
- Деңгейлер арасындағы қашықтық: 237 мм
- Сөре ернеуінің биіктігі: 20 мм
- Сөрелердің металл қалыңдығы: 0,8 мм
- Дөңгелектердің диаметрі: 75 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20.5 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Деңгейлер саны | 3 |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | сервистік |
| Ені | 1100 мм |
- Бағасы: 202 649 ₸



