
ATESY тәрелкелерге арналған арба ТТС-Л-3-1200.600-02
- Бар
- Коды:306692
396 097 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY арбасы ТТС-Л-3-1200.600-02 люкс сериясы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында табақтарды, тәрелкелерді және басқа ыдыстарды уақытша сақтау, тасымалдау және табиғи жолмен кептіру үшін қолданылады. Модель пластиналарды кептіруге арналған алынбалы кассеталармен және 4 айналмалы дөңгелектермен жабдықталған, олардың 2-уі тежегішпен. Сөрелер мен науа AISI 304 тот баспайтын болаттан, кассеталар AISI 304 тот баспайтын штангадан, жақтаулар 25х25 мм қимасы бар AISI 304 тот баспайтын құбырдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Рамаларға пластиналарды кептіруге арналған сөрелер орнатылған секіргіштер дәнекерленген
- Сөрелер тәрелкелерге арналған кассеталармен жабдықталған
- Кассеталарда арбаның қозғалысы кезінде олардың құлап кетуіне жол бермейтін қатты бекіту элементтері бар
- Пластиналарға арналған кассеталарды алу мүмкіндігі оларды санитарлық тазалауды жеңілдетеді
- Тот баспайтын болаттан жасалған су төгетін тесігі бар және кассета астындағы осы тесікке қарай аздап еңісі бар таба
- Су арбаның түбінде дәнекерленген арнайы тот баспайтын табаға ағып кетеді
- Бағыттауыштардың жиектерінде персоналдың жарақаттануын болдырмау үшін қайырмасы (қайырмасы) болады
- Дәнекерленген құрылым
- Гофрленген картон қорапта жеткізіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 264 табақ
- Паллет металының қалыңдығы: 0,8 мм
- Қатарлар арасындағы қашықтық: 400 мм
- Айналмалы дөңгелектердің диаметрі: 100 мм
- Макс. арбаға түсетін жүктеме: 120 келі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 41 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 47.8 кг |
| Биіктігі | 1440 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Деңгейлер саны | 3 |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ыдыстарды жинауға арналған |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 396 097 ₸



