
ATESY тәрелкелерге арналған арба ТТ-Л-2-1200.600-02
- Бар
- Коды:119154
409 155 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арба ATESY ТТ-Л-2-1200.600-02 люкс сериясы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында табақтарды, тәрелкелерді және басқа ыдыстарды уақытша сақтау, тасымалдау және табиғи жолмен кептіру үшін қолданылады. Модель табақтарды кептіруге арналған алынбалы кассеталармен жабдықталған. Сөрелер мен науа AISI 304 тот баспайтын болаттан, кассеталар AISI 304 тот баспайтын штангадан, жақтаулар 25х25 мм қимасы бар AISI 304 тот баспайтын құбырдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Рамаларға пластиналарды кептіруге арналған сөрелер орнатылған секіргіштер дәнекерленген
- Сөрелер тәрелкелерге арналған кассеталармен жабдықталған
- Кассеталарда арбаның қозғалысы кезінде олардың құлап кетуіне жол бермейтін қатты бекіту элементтері бар
- Пластиналарға арналған кассеталарды алу мүмкіндігі оларды санитарлық тазалауды жеңілдетеді
- Тот баспайтын болаттан жасалған су төгетін тесігі бар және кассета астындағы осы тесікке қарай аздап еңісі бар таба
- Су арбаның түбінде дәнекерленген арнайы тот баспайтын табаға ағып кетеді
- Дәнекерленген құрылым
- 4 бұрылмалы доңғалақ, оның 2 тежегішпен жабдықталған
Қосымша сипаттамалар:
- Қатарлар саны: 2
- Қатарлар арасындағы қашықтық: 400 мм
- Сыйымдылығы: 164 табақ
- Макс. арбаға түсетін жүктеме: 120 келі
- Дөңгелектердің диаметрі: 100 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Тәрелкелерге арналған арба ТТ-Л-2-1200.600-02 (ТТ-2) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 28.9 кг |
| Биіктігі | 1030 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Деңгейлер саны | 2 |
| Түрі | сервистік |
| Ені | 1170 мм |
- Бағасы: 409 155 ₸



