
Ыдыстарды жинауға арналған арба Abat ТС-100
- Бар
- Коды:24879
359 278 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ыдыстарды жинауға арналған арба Abat ТС-100 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пайдаланылған тәрелкелерді, стақандарды, ас құралдары мен керек-жарақтарды тасымалдауға арналған. Модель 2 бекітілген және 2 айналмалы дөңгелектермен жабдықталған.
Құрылымы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сөреге максималды жүктеме: 40 кг
- Гастроэмкосттардың сыйымдылығы:
- 1х GN 2/1 тереңдігі 200 мм
- 1x GN 1/1 тереңдігі 150 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000801114 / КО -100 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25 келі |
| Биіктігі | 986 мм |
| Тереңдігі | 574 мм |
| Деңгейлер саны | 2 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ыдыстарды жинауға арналған |
| Ені | 1168 мм |
- Бағасы: 359 278 ₸


