
Табақтарды кептіруге арналған арба Abat ТСТ-100-4
- Бар
- Коды:165415
313 464 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арба Abat ТСТ-100-4 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында табақтарды кептіруге және тасымалдауға арналған. Модельде ыдыстардан ағып жатқан суды жинауға арналған ванна және кептіруге арналған 4 кассета бар. Конструкциясы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Кассеталар саны: 4
- Бір кассетаның сыйымдылығы: 35 табақ
- Жүк көтергіштігі: 120 кг
- Тарелканың максималды диаметрі: 250 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000002728 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 23 келі |
| Биіктігі | 950 мм |
| Тереңдігі | 621 мм |
| Деңгейлер саны | 2 |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Әмбебап |
| Ені | 1115 мм |
- Бағасы: 313 464 ₸



