
Қызмет көрсететін арба Abat ТС-80
- Бар
- Коды:84305
248 360 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ТС-80 сервистік арбасы ас құралдарын, дайын ыдыстары бар табақтарды, лас ыдыстарды қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тасымалдауға арналған. Модель 2 бекітілген және 2 айналмалы дөңгелектермен жабдықталған.
Құрылымы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелердің өлшемі: 3х800х500 мм
- Рұқсат етілген жүктеме: 40 кг
- Дөңгелектердің диаметрі: 150 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000801027 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 19 келі |
| Биіктігі | 976 мм |
| Тереңдігі | 528 мм |
| Деңгейлер саны | 3 |
| Түрі | сервистік |
| Ені | 963 мм |
- Бағасы: 248 360 ₸


