
Cambro BC331KD 480 қызмет көрсетуге арналған арба сұр түсті
- Бар
- Коды:39408
132 515 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro BC331KD 480 техникалық қызмет көрсету арбасы қоғамдық тамақтандыру орындарында, медициналық мекемелерде, санаторийлер мен қонақүйлерде ыдыс-аяқтарды, керек-жарақтарды, азық-түліктерді, тамақ қалдықтарын және қызмет көрсететін заттарды тасымалдауға арналған. Бұйым қозғалыс процесін айтарлықтай жеңілдетеді және жылдамдатады. Корпус алюминийден, сөрелер полипропиленнен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Сөрелердің текстуралы беті тасымалдау кезінде мазмұнның жылжуына жол бермейді
- Кеме үлгісіндегі қоршаулар
- Төзімді, дақсыз бетті тазалау оңай
- балғамен қапталған 4 болат айналмалы дөңгелектер маневр жасау кезінде арбаның дыбыссыз тасымалдануын және тұрақтылығын қамтамасыз етеді
- Бөлшектелген түрде жеткізіледі, құрастыру бірнеше минутты алады
Қосымша сипаттамалар:
- Жүк көтергіштігі: 136 кг
- Сөренің өлшемдері: 620х400х300 мм
- Дөңгелектердің диаметрі: 102 мм
- Түсі: дақты сұр
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | BC331KD-480 / BC331KD сер.-CH |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10.9 кг |
| Биіктігі | 965 мм |
| Тереңдігі | 413 мм |
| Деңгейлер саны | 3 |
| Түрі | сервистік |
| Ені | 835 мм |
- Бағасы: 132 515 ₸











